SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın daha da önem kazandığı günümüz iş dünyasında, sürdürülebilirliği bütün faaliyet alanlarımızda ve iş yaptığımız coğrafyalarda uyguladığımız güçlü bir yönetim sistemi olarak görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki geleceğimiz bugün aldığımız kararlara ve attığımız adımlara bağlı. Sürdürülebilirliği ekstra bir konu olarak değil, bir iş yapış biçimi olarak değerlendiriyoruz.

Bu bilinç çerçevesinde, en temiz enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisinden yararlanarak projeler gerçekleştiriyoruz. Fotovoltaik (güneş enerjisini doğrudan elektrik enerjisine dönüştürme) konusunda uzmanlaşmış, yıllarını çevreci-temiz enerji üretimine vermiş mühendislerin ve teknisyenlerin hizmet verdiği Bisam Solar'la iş birliği içinde çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik hem müşterilerimiz için hem de içinde bulunduğumuz toplum ve çevre için artı değer yaratmamızı ve gelecekteki başarımıza gölge düşürebilecek istenmeyen sonuçların oluşma riskini en aza indirmemizi sağlayan bir yaklaşımdır.

Bir şirketin, müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunarak onların memnuniyetini kazanması kadar, yapılan yatırımın maksimum performans sağlaması, doğru ve verimli işlev görmesi, kazandırması ve uzun vadeli olması da büyük öneme sahiptir.

Featured Box Image

Biz Kimiz?Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla çok sayıda...

Detaylı Bilgi
Featured Box Image

Proje Yönetim Teklif aşamasından teslim ve montaja kadar tüm aşamalarda müşterilerimizin...

DETAYLI BİLGİ
Featured Box Image

Kalite Yönetim2005 yılından bu yana "ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi" belgesine sahip...

detaylı bilgi
Featured Box Image

Sürdürülebilirlikİçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızın...

detaylı bilgi