Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum, tüm iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, rahat uygulanabilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Bisam Cephe olarak ısı yalıtımlı ve yalıtımsız seçeneklerle kapı, pencere, sürme doğrama kapı ve pencere sistemleri sunuyoruz. Bu ürünler iç ve dış mekan kullanımına göre ayrı tasarlanıyor.

Ofislerini daha fonksiyonel, modern ve rahat hale getirmek isteyenler için alüminyum ofis iç bölme sistemleri, binalarında farklı çözümler arayanlar için dayanıklı ve şık kış bahçesi sistemleri sunuyoruz.

Ofislerini daha fonksiyonel, modern ve rahat hale getirmek isteyenler için alüminyum ofis iç bölme sistemleri, binalarında farklı çözümler arayanlar için dayanıklı ve şık kış bahçesi sistemleri sunuyoruz.

Alüminyum Pencere Sistemleri

Bisam Cephe, her türlü mimari tercihe uygun çeşitli alternatifler sunan ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız pencere doğramaları üretir. Alüminyum pencere sistemleri, iç mekanda ve dış mekanda kullanılmak üzere ayrı ayrı tasarlanır. Kullanılan aksesuarlarla pencerelerde çift eksen açılım elde etmek mümkündür. Ayrıca sürme pencereler de büyük miktarlarda ve üstün kaliteyle hızla imal edilir.

Alüminyum Kapı Sistemleri

Bisam Cephe, her türlü mimari tercihe uygun çeşitli alternatifler sunan ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız kapı doğramaları üretir. Alüminyum kapı sistemleri, iç mekanda ve dış mekanda kullanılmak üzere ayrı ayrı tasarlanır. Kullanılan aksesuarlarla kapılarda çift eksen açılımı elde etmek mümkündür. Ayrıca sürme kapılar da büyük miktarlarda ve üstün kaliteyle imal edilir.

Sürme Doğrama Pencere ve Kapı Sistemleri

Sürme doğrama pencere ve kapı sistemleri, müşteri tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak istediğiniz ölçülerde üretilir. Büyük ölçüdeki kapılar için profiller -eğer gerekliyse- iç kısımdan özel olarak tasarlanmış bir U-profiliyle takviye edilir. Böylelikle esas sistemin temel hatları korunmuş olur. Ayrıca kayar kapılar seçilen sisteme bağlı olarak çeşitli model varyasyonlarıyla üretilir.

Monorail (Tek raylı): Sabit parçalar, doğrudan kasa profiline camla döşenir.

Duorail (Çift raylı): Kayar elemanlar ve sabit parçalar, aynı parçalardan biçimlendirilir.

Lift & Slide (LS): Duorail-kayar kapı bir kasa pompası yardımıyla inox ray üzerinde kaydırılmadan önce yukarıya kaldırılır. Bu ray, en alttaki profilin sırtına monte edilmiştir. Lift & slide model varyasyonu hem tek raylı hem çift raylı olarak imal edilebilir. Lift & slide'ın en önemli avantajı, hava, rüzgar ve suya karşı daha iyi bir koruma sağlamasıdır.

Alüminyum Ofis İç Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarınız için hızlı, ekonomik ve estetik çözümlerdir. Bisam Cephe, ofislerin tasarımına uygun olarak bölmelerin oluşturulmasında oldukça pratik ve hızlı çözümler sunar ve ofislerin modern bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kış Bahçesi Sistemleri

Bisam Cephe, teknik ve estetik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak son derece dayanıklı, güvenli ve konforlu kış bahçesi sistemleri sunar. Ayrıca istenildiğinde bu sistemlerin içerisinde pencere, kapı ve sürme sistemlerinin uygulamasını da yapar.